Nechcete už při kouření klasické cigarety vdechovat ten dehet a všechny další zplodiny? Chcete tedy kouřit zdravěji? Nejednomu kuřákovi vyřešila tento problém e-cigareta. Ten baterií poháněný elektrický přístroj, které spaluje jen liquid a netvoří tak cigaretový kouř.

I když trh s e-cigaretami pořád poněkud malý, každoročně se rozrůstá o několik procent. I pro nekuřáky je rozhodně příjemnější čichat kouř z e-cigarety, který také krásně voní hned po několika druzích ovoce a koření.

Jak na obsah nikotinu?

E-liquidy pro e-cigaretu jsou tedy tím hlavním, co e-cigaretu dělá o tolik, příjemnější a voňavější. Tyto tekutiny jsou složeny z jistého podílu nikotinu, propylenglycolu, alkoholu, kyseliny mléčné a potravinářského aroma, které cigaretě dodává její příchuť a následně i vůni.

Přečtěte si také:  Jak vysávají ruční vysavače? Recenze produktu od Bosch

Podle prvního, množství nikotinu v e-liquidu, je můžete rozdělit hned na pět druhů, kterými jsou Zero, tedy žádný nikotin, Low, s velmi nízkým obsahem nikotinu, Medium, High, X-High a XX-High, s naprosto největším obsahem nikotinu. Podle toho, jak moc velcí jste kuřáci a podle těchto intenzit si následně vyberte tu vaši e-liquid. Rozhodně například pro příležitostné kuřáky je vhodnější nižší obsah nikotinu.

Vychutnejte si svou e-cigaretu

Kromě obsahu nikotinu v e-liquidech je také nutné koukat na jejich příchuť. Můžete si vybrat příchuť, která bude připomínat klasickou cigaretu nebo doutník, takže vůbec nebudete mít pocit, že byste kouřili něco jiného. Nebo jsou na trhu k dostání i mnohem netradičnější příchutě pro cigaretu.

Přečtěte si také:  Jsou LED žárovky bezpečné nebo ne?

Hlavně ženy si v této oblasti hodně vyhrávají a hledají tu nejlepší příchuť.

Jak naplním e-cigaretu e-liquidem?

E-liquid se následně do e-cigarety doplňuje velice snadno. Podle typu vaší e-cigaretu rozdělíte na několik částí, kdy byste měli získat otevřený zásobník na e-liquid.

E-liquidy se již prodávají v malé tubě, která je přímo uzpůsobená k naplňování tohoto zásobníku. Pak už jen e-cigaretu opět složíte a můžete hned vyzkoušet, jak vaše nová příchuť chutná